AVANTI MILANO

Podejmij wyzwanie Avanti Milano i wygraj dziką kartę na Global Challenge SCM – TFC 2018 dla swojego zespołu!

Weź udział w naszym konkursie, poznaj cztery oblicza Mediolanu – i pozwól, by ich stymulująca energia zagrzała Cię do boju. Naprzód!

POBIERZ SZCZEGÓŁYPOBIERZ REGULAMIN

POZNAJ CZTERY
OBLICZA MEDIOLANU –
I ODPOWIEDZ NA PYTANIA

Mediolan – meta finału Global Challenge – ma wiele twarzy, a każda z nich kryje niesamowite możliwości. Biorąc udział w konkursie Avanti Milano! masz szansę poznać je wszystkie!

WSPÓŁZALEŻNOŚĆ I KOMUNIKACJA

Bądź jak wirtuoz zespołu La Scali. Łącz indywidualne zdolności z otwarciem na dialog, umiejętnością interpretacji i kompromisu. W Global Challenge SCM zrozumienie powiązań pomiędzy działami oraz rezygnacja ze swojego KPI na rzecz zespołu są kluczem… di successo!

KREATYWNOŚĆ I WIZJONERSTWO

Poznaj sekret wielkich projektantów, którzy wyznaczają trendy i inspirują nimi cały świat. Przetestuj swoją kreatywność, pozwól sobie na wizjonerstwo i odważne decyzje… w bezpiecznym otoczeniu! W Global Challenge SCM wyznaczysz cel i wyprzedzając konkurencję sięgniesz po zwycięstwo – con corragio!

SPROSTOWANIE NIEOCZEKIWANEMU

Wynieś zespół na poziom mistrzów Formuły 1! Przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki szybkiej reakcji na nagłe zmiany na torze. Naucz się, jak dostrzegać ich symptomy i porzucać zaplanowaną strategię na rzecz najbardziej optymalnego kursu! W symulatorze nieoczekiwane wydarzenia to norma, która pozwoli Ci opanować sztukę zarządzania ryzykiem i dynamicznego dostosowywania strategii – alla perfezione!

PRZEKRACZANIE SCHEMATÓW

Porzuć schematyczne myślenie jak Leonardo Da Vinci. Wypełnij luki w wiedzy, procesach, metodach działaniach, dzięki innowacyjnemu spojrzeniu. W Global Challenge SCM masz szansę eksperymentować, drużynowo przekraczać schematy myślowe i odkrywać nowe drogi – con fantasia!

prezentujemy cykliczne zadania konkursowe związane z Mediolanem i jego obliczami. Liczy się szybkość i poprawność odpowiedzi.

Powodzenia!

ZAGADKA 9:

 

Finał konkursu o „dziką kartę” na udział w zawodach GC SCM TFC 2018!

Znamy już osoby, które mogą wziąć udział w finałowych zadaniach naszego konkursu. Oto one:

Anna Kmito z firmy LugLight Factory Sp. z o.o.
Agnieszka Przepióra z firmy Pepsico Logistyka Sp. z o.o
Robert Jękot z firmy Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
Paweł Kaczmarzyk z firmy Pepsico Logistyka Sp. z o.o.
Bartosz Woliński z firmy Bell PPHU Sp. z o.o.

Żeby dostać się do naszego finału należało rozwiązać prawidłowo 3 zadania z 8, które na przestrzeni ostatnich miesięcy publikowaliśmy na stronie scmteam.pl i profilu zawodów GC SCM na FB.

Co trzeba zrobić by wygrać „dziką kartę”? Na finalistów czekają dwa zadania. Materiały do pobrania:

1. Krzyżówka z hasłem –  krzyżówka
Tutaj wystarczy nam przesłanie rozwiązania w postaci hasła, jakie utworzą litery wpisywane w pogrubione kratki. Hasło czytane jest klasycznie od góry, od wiersza 1 do 17.

2. Znajdź różnice – różnice
Prezentujemy 3 obrazki z Mediolanu. Każde ma swojego bliźniaka, który różni się kilkoma szczegółami. Rozwiązanie można nam podesłać wypisując, gdzie znajdują się różnice na obrazkach, ale najłatwiej będzie je zaznaczyć na zdjęciach w programie graficznym (jak Paint) czy programem do obróbki zdjęć.
Obrazek 1 – 7 różnic
Obrazek 2 – 4 różnice
Obrazek 3 – 4 różnice

Dla ułatwienia jeszcze stowrzyliśmy dwa układy zdjęć z różnicami – a) zdjęcia rozmieszczone są obok siebie, b) zdjęcia są rozmieszczone jedno nad drugim.

Wygrywa tylko jedna osoba. Ta, która najszybciej prześle nam odpowiedzi na adres biuro@mpm24.com. Finał zakończymy 8 marca o 17:00 i zwycięzcę ogłosimy 9 marca.

OGŁOSZENIE ZWYCIĘZCY:

Jako pierwszy prawidłowo odpowiedział Pan Bartosz Woliński z firmy Bell PPHU. Pan Bartosz wygrywa „dziką kartę” dla swojego zespołu umożliwiającą udział w zawodach.

Rozwiązanie krzyżówki: catena di fornitura (łańcuch dostaw).
Różnice w zdjęciach Mediolanu – w załącznikach.

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział!

KONTAKT & POPRZEDNIE EDYCJE

Dowiedz się więcej o Global Challenge – The Fresh Connection: zadzwoń, napisz, zobacz strony poprzednich edycji:

TELEFON

61 82 09 465
61 82 09 266
61 82 09 267

SOCIAL MEDIA