AVANTI MILANO

Podejmij wyzwanie Avanti Milano i wygraj dziką kartę na Global Challenge SCM – TFC 2018 dla swojego zespołu!

Weź udział w naszym konkursie, poznaj cztery oblicza Mediolanu – i pozwól, by ich stymulująca energia zagrzała Cię do boju. Naprzód!

POBIERZ SZCZEGÓŁYPOBIERZ REGULAMIN

POZNAJ CZTERY
OBLICZA MEDIOLANU –
I ODPOWIEDZ NA PYTANIA

Mediolan – meta finału Global Challenge – ma wiele twarzy, a każda z nich kryje niesamowite możliwości. Biorąc udział w konkursie Avanti Milano! masz szansę poznać je wszystkie!

WSPÓŁZALEŻNOŚĆ I KOMUNIKACJA

Bądź jak wirtuoz zespołu La Scali. Łącz indywidualne zdolności z otwarciem na dialog, umiejętnością interpretacji i kompromisu. W Global Challenge SCM zrozumienie powiązań pomiędzy działami oraz rezygnacja ze swojego KPI na rzecz zespołu są kluczem… di successo!

KREATYWNOŚĆ I WIZJONERSTWO

Poznaj sekret wielkich projektantów, którzy wyznaczają trendy i inspirują nimi cały świat. Przetestuj swoją kreatywność, pozwól sobie na wizjonerstwo i odważne decyzje… w bezpiecznym otoczeniu! W Global Challenge SCM wyznaczysz cel i wyprzedzając konkurencję sięgniesz po zwycięstwo – con corragio!

SPROSTOWANIE NIEOCZEKIWANEMU

Wynieś zespół na poziom mistrzów Formuły 1! Przechyl szalę zwycięstwa na swoją stronę dzięki szybkiej reakcji na nagłe zmiany na torze. Naucz się, jak dostrzegać ich symptomy i porzucać zaplanowaną strategię na rzecz najbardziej optymalnego kursu! W symulatorze nieoczekiwane wydarzenia to norma, która pozwoli Ci opanować sztukę zarządzania ryzykiem i dynamicznego dostosowywania strategii – alla perfezione!

PRZEKRACZANIE SCHEMATÓW

Porzuć schematyczne myślenie jak Leonardo Da Vinci. Wypełnij luki w wiedzy, procesach, metodach działaniach, dzięki innowacyjnemu spojrzeniu. W Global Challenge SCM masz szansę eksperymentować, drużynowo przekraczać schematy myślowe i odkrywać nowe drogi – con fantasia!

prezentujemy cykliczne zadania konkursowe związane z Mediolanem i jego obliczami. Liczy się szybkość i poprawność odpowiedzi.

Powodzenia!

Następne pytanie już za

2018/02/06 12:00:00

ZAGADKA 6:

 

Dzisiaj zagadka znowu wnikająca w szczegóły La Scali. Pytamy o wynik zadania matematycznego. Powinna pokazać się liczba całkowita, a dla polskiej edycji GC SCM nawet znacząca 😉

1. Do roku daty spektaklu inaugurującego działalność La Scali dodać rok śmierci człowieka, który wypowiedział takie zdanie: „Wychodzę właśnie z La Scali – dla mnie jest to pierwszy teatr na świecie, gdyż to w nim słuchanie muzyki sprawia największą przyjemność”.

2. Do rezultatu dodać rok, w którym zaproszono do La Scali pierwszego polskiego dyrygenta i do tego dodać 1.

3. Do rezultatu dodać wartość najwyższej ceny (podanej w walucie Euro) za jeden bilet na operę „Simon Boccanegra” autorstwa Giuseppe Verdiego wystawianą w La Scali (np. 8 lutego br.) pomniejszoną o 26.

4. Zsumować cyfry w liczbie wyniku i otrzymaną sumę podzielić na liczbę zadań, które tutaj przed Wami postawiliśmy 🙂

ODPOWIEDŹ:

to liczba 5

Jako pierwszy prawidłową odpowiedź podesłał Robert Jękot z firmy Nexteer
Gratulujemy! Upominek wyślemy pocztą.

KONTAKT & POPRZEDNIE EDYCJE

Dowiedz się więcej o Global Challenge – The Fresh Connection: zadzwoń, napisz, zobacz strony poprzednich edycji:

TELEFON

61 82 09 465
61 82 09 266
61 82 09 267

SOCIAL MEDIA